Catering

Zapewniamy kompleksową usługę cateringową, która w swoim oryginalnym, kulinarnym i artystycznym wymiarze, rozbudza zmysły nawet najbardziej wyrafinowanych odbiorców. Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły wiedzą i doświadczeniem, biorąc zawsze pod uwagę indywidualne potrzeby i sugestie.

W restauracji Renesans świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych – od małych spotkań w gronie rodzinnym po niezapomniane bale – również w domu klienta, bądź też w wybranym przez niego miejscu. Świadczymy usługi cateringowe dla osób prywatnych, dużych, średnich i małych firm, a także dla instytucji państwowych oraz szkół.

Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem gastronomicznym oraz nowoczesny zapleczem gastronomicznym spełniającym wszystkie wymogi UE. Menu układamy indywidualnie zgodnie z Państwa oczekiwaniem. Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że wszelkie uroczystości będą się wiązały jedynie z przyjemnymi wrażeniami.

Organizujemy:
Catering biurowy: śniadania, lunche oraz kolacje firmowe, Konferencje, szkolenia,
Bankiety z bufetami szwedzkimi
Przyjęcia zasiadane z bufetem „amerykańskim” z wykorzystaniem stołów okrągłych oraz przyjęcia z daniami serwowanymi do stołów
Bale sylwestrowe, karnawałowe, okolicznościowe
Imprezy świąteczne, firmowe
Spotkania integracyjne oraz jubileuszowe
Wesela, komunie, chrzciny, studniówki, rocznice, stypy