Imprezy Firmowe

Imprezy firmowe to zawsze świetna okazja do bliższego poznania się pracowników i zintegrowania zespołu.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu spotkań firmowych, profesjonalna obsługa, odpowiednio przygotowane sale oraz komfortowe noclegi to gwarancja świetnej zabawy i profesjonalnej obsługi.

Jeżeli w życiu Państwa firmy dzieje się coś wyjątkowego i chcecie odpowiednio uczcić sukces lub zadbać o właściwą atmosferę wśród Państwa pracowników – skorzystajcie z naszej oferty. Imprezy firmowe oraz bankiety w Hotelu Renesans to świetna okazja na lepszą integrację i miłe spędzenie czasu we własnym gronie. Po całym dniu szkoleń możemy zorganizować dla Państwa uroczystą kolację, grill lub ognisko. W naszym Hotelu można także  zorganizować dyskotekę.

Do dyspozycji naszych Gości są przestronne sale, które pomieszczą od kilkunastu do kilkuset osób. Dzięki klimatyzacji oraz odpowiedniej dekoracji staną się wspaniałym miejscem do świętowania i hucznej zabawy.

Mamy również bogate doświadczenie w organizacji eventów na świeżym powietrzu. Idealne położenie Hotelu Renesans nadaje naszym imprezom niepowtarzalnego klimatu. Malownicza sceneria, dobre jedzenie, profesjonalna obsługa i bogate zaplecze techniczne zagwarantują sukces Państwa imprezy.

Hotel Renesans w Żórawinie gwarantuje doskonałą organizację i świetną zabawę. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – wystarczy dokonać rezerwacji terminu, a my zajmiemy się resztą – zaproponujemy wyjątkowe menu i napoje, pomożemy w wyborze oprawy muzycznej oraz zadbamy o wyjątkowy komfort i atrakcje dla Państwa Gości.